Our range of products include portable dental x ray developer box.
₹ 1800 / Pack Get Latest Price
| Physical Form | Liquid |
| Processor Type | Automatic |
| Brand | AVFL |
| Machine Type | Portable (Handheld) |
| Packaging Size | 13 |
| Purity | 98 % |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Current | 50-300 mA |
LALIT JAIN (MD)
Arihant Vacuum Forming Private Limited
No. 4, Vidhya Industrial Estate, Ambica Nagar Road
Odhav, Ahmedabad - 382415, Gujarat, India